AFY480272A0-4.3INTH
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
4.3" SUNLGHT READABLE TFT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
AFY480272A0-4.3INTH PDF
Type Description
Series:AFY
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H