SK-GEN4-28DT-AR
Description
DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320
DataSheet
SK-GEN4-28DT-AR PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:2.8" (71.12mm)
Viewing Area:43.20mm W x 57.60mm H