E43RB-I-MW450-N
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
4.3" IPS TFT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E43RB-I-MW450-N PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:57.96mm W x 95.72mm H