DT035BTFT-TS
Description
LCD DISP TFT 3.5" 320X240
DataSheet
DT035BTFT-TS PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:70.08mm W x 52.56mm H