NHD-4.3-480272FT-CSXV-T
Description
4.3" EVE2 TFT PREM. MODULE RES T
DataSheet
NHD-4.3-480272FT-CSXV-T PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:98.70mm W x 57.50mm H