NHD-10.1-1024600MB-LSXV
Description
10.1" MOUNTABLE MVA TFT
DataSheet
NHD-10.1-1024600MB-LSXV PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:10.1" (256.54mm)
Viewing Area:222.72mm W x 125.28mm H