TCG121SVLPBAFA-AA00
Description
LCD TFT DISPLAY SVGA 12.1"
DataSheet
TCG121SVLPBAFA-AA00 PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:12.1" (307.34mm)
Viewing Area:246.00mm W x 184.50mm H