DLC0213CNNG-2
Description
2.13" EPD MODULE 122X250
DataSheet
DLC0213CNNG-2 PDF
Part Status:Active
Display Type:TFT - Electronic Paper Display (EPD)
Display Mode:-
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:2.13" (54.10mm)
Viewing Area:23.70mm W x 48.55mm H