AFR240320A0-2.4INTM-I
Description
2.4'' IPS 240X320 MIPI
DataSheet
AFR240320A0-2.4INTM-I PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:2.4" (60.96mm)
Viewing Area:38.12mm W x 50.56mm H