LQ038Q7DB03
Description
LCD TFT 3.8" 240X320 QVGA
DataSheet
LQ038Q7DB03 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:3.78" (96.01mm)
Viewing Area:57.60mm W x 76.80mm H