T-51750GD065J-LW-ANN
Manufacturer
Kyocera Display
VIGOR # :
Description
LCD 6.5" TFT 640X480 AR WHT LED
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
T-51750GD065J-LW-ANN PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:6.5" (165.10mm)
Viewing Area:132.50mm W x 99.40mm H