VM800P35A-PL
Description
MOD DEV FT800 3.5" LCD BZL PEARL
DataSheet
VM800P35A-PL PDF
Type Description
Series:VM800P
Package:Box
Part Status:Obsolete
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:82.90mm W x 70.30mm H