VM801P43A-PL
Manufacturer
Bridgetek
VIGOR # :
Description
MODULE FT801 4.3 LCD PRL BZL
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
VM801P43A-PL PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:111.50mm W x 73.50mm H