VM800P43A-PL
Description
MOD DEV FT800 4.3" LCD BZL PEARL
DataSheet
VM800P43A-PL PDF
Type Description
Series:VM800P
Package:Box
Part Status:Obsolete
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:111.50mm W x 73.50mm H