LQ121S1LG84
Manufacturer
Sharp Microelectronics
VIGOR # :
Description
LCD TFT DISPLAY SVGA 12.1"
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
LQ121S1LG84 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:12.1" (307.34mm)
Viewing Area:246.00mm W x 184.50mm H