GTT70A-TPR-BLS-B0-H1-CS-V5
Description
LCD TOUCH TFT 7.0" RS232/I2C
DataSheet
GTT70A-TPR-BLS-B0-H1-CS-V5 PDF
Type Description
Series:GTT70A
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:7" (177.80mm)
Viewing Area:156.70mm W x 89.10mm H