LQ038Q7DB03R
Description
LCD TFT 3.8" 240X320 QVGA
DataSheet
LQ038Q7DB03R PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.78" (96.01mm)
Viewing Area:57.60mm W x 76.80mm H