LXM1618-12-41
Description
MOD INVERTER CCFL 4W 12V PROG
DataSheet
LXM1618-12-41 PDF
Type Description
Series:LXM1618-12-4x
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Voltage - Input:12V
Output:1600V
Type:CCFL and UV Lamps
Size / Dimension:3.39" L x 0.63" W x 0.18" H (86mm x 16mm x 4.6mm)