BF26240-24B
Description
CCFL WH LAMP 1250V 5MA 2.6X240MM
DataSheet
BF26240-24B PDF
Type:CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Voltage:1250V (Start), 505V (Operating)
Current:5 mA
Output:30000 cd/m2
Size / Dimension:2.6mm x 240mm