BF22258-25B
Description
CCFL WH LAMP 1600V 5MA 2.2X258MM
DataSheet
BF22258-25B PDF
Type:CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Voltage:1600V (Start), 535V (Operating)
Current:5 mA
Output:38000 cd/m2
Size / Dimension:2.2mm x 258mm