BF20226-24B
Description
CCFL WH LAMP 1730V 5MA 2X226MM
DataSheet
BF20226-24B PDF
Type:CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Voltage:1730V (Start), 745V (Operating)
Current:5 mA
Output:46000 cd/m2
Size / Dimension:2.0mm x 226mm