
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XHP35 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Not For New Designs |
| Type: | LED Module |
| Color: | White, Cool |
| CCT (K): | 5700K 5-Step MacAdam Ellipse |
| Wavelength: | - |
| Configuration: | Rectangle |
| Luminous Flux @ Current/Temperature: | - |
| Current - Test: | - |
| Temperature - Test: | 25°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | - |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | - |
| Current - Max: | - |
| CRI (Color Rendering Index): | 70 (Typ) |
| Viewing Angle: | - |
| Features: | IP67 |
| Size / Dimension: | 203.20mm L x 110.99mm W |
| Height: | 93.98mm |
| Light Emitting Surface (LES): | - |
| Lens Type: | Domed |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of MP26T1-C19-5770-S-1-00 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED COB CHM9 COOL WHITE SQUARE
LED COB WHT 4000K 3STEP 90CRI
LED COB CX1510 2700K WHITE SMD
MOD BLOCK, XHP35, IP RATED, RECT
XLAMP CMU LED WHITE
PCBPLUG 508MMPS 21P12A300VGRN
TERMINAL MARKER