
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® ML-E |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3500K (3375K ~ 3625K) |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 39lm |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 43lm (40lm ~ 46lm) |
| Current - Test: | 50mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 9.6V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 90 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 167mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, J-Lead Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1400 |
Current price of MLESWT-H1-0000-0002Z6 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP COOL WHITE 5000K 2SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 4SMD
LED XLAMP WARM WHT 3500K SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 4SMD
TVS DIODE 14V 23.2V DO204AR
CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT
RES SMD 309K OHM 1% 1/16W 0402