
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® ML-E |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K (2925K ~ 3125K) |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 34lm |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 38lm (35lm ~ 40lm) |
| Current - Test: | 50mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 9.6V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 79 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 167mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, J-Lead Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1400 |
Current price of MLESWT-H1-0000-0001Z7 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED 5000K 80CRI SMD
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD
LED XLAMP WARM WHITE 2SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 4SMD
IC REG BUCK 5.5V 600MA 10TDFN
CONTROL LIQ LEVEL 240VAC CHASSIS
FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM