
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | OSLON® Square |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 325lm (310lm ~ 340lm) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 700mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.8V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 166 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 70 |
| Current - Max: | 1.8A |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1212 (3030 Metric) |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.088" (2.24mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of GW CSSRM2.PM-N4N6-XX55-1-700-R18 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XLAMP CMU LED WHITE
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4250K 2SMD
XLAMP CMU LED WHITE
XTAL OSC XO 10.0MHZ 1.8V SMD
IC SWITCH SPST NO SOT23
CRYSTAL 36.0000MHZ 6PF SMD
GW CSSRM2.PM-N4N6-XX55-1-700-R18
LED OSLON WHITE SSL SQUARE