GW JCLMS1.EC-GUHP-6D7D-L1M2-65-R18-LM
Description
LED DURIS E3 WHITE 2SMD
DataSheet
GW JCLMS1.EC-GUHP-6D7D-L1M2-65-R18-LM PDF
Part Status:Obsolete
Color:White
CCT (K):-
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:-
Current - Test:65mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3.1V
Lumens/Watt @ Current - Test:-
CRI (Color Rendering Index):80
Current - Max:150mA
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.110" L x 0.055" W (2.80mm x 1.40mm)
Height - Seated (Max):0.030" (0.75mm)