GW DASPA1.EC-HRHT-5J7K-1-100-R18
Description
LED DURIS P5 NEU WHT 4500K 2SMD
Catalog
LED Lighting - White
DataSheet
GW DASPA1.EC-HRHT-5J7K-1-100-R18 PDF
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Color:White, Neutral
CCT (K):4500K
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:-
Current - Test:100mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3V
Lumens/Watt @ Current - Test:-
CRI (Color Rendering Index):80
Current - Max:250mA
Viewing Angle:130°
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:1009 (2622 Metric)
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm)
Height - Seated (Max):0.052" (1.31mm)