SZ1-10.00-RG-F4P54
DataSheet
SZ1-10.00-RG-F4P54 PDF
Part Status:Active
Color:Green, Red
Configuration:Single
Type:Flexible 10" (254.0mm)
Mounting Type:Panel Mount, Press Fit
Lens Style:Round with Domed Top
Lens Size:4.20mm