LPR3-1000-0700F-RG
Description
RED 640NM/GREEN 520NM
DataSheet
LPR3-1000-0700F-RG PDF
Type Description
Series:LPR3
Package:Tray
Part Status:Active
Color:Green, Red
Lens Style:Round with Flat Top
Lens Size:2.90mm Dia
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
LPR3-1000-0700D-RB
LPR3-1000-0700D-RB
RED 650NM/BLUE 465NM
LPV4-1750D-RY
LPV4-1750D-RY
RED 640NM/YELLOW 572NM
PLP1-100-F
PLP1-100-F
LIGHT PIPE PNL 3MM LENS 0.100"