
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 2330Q |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Not For New Designs |
| Type: | Neon |
| Lamp Color: | Red |
| Lens Color: | - |
| Lens Transparency: | - |
| Ratings: | AC |
| Voltage: | 105V ~ 125V |
| Current: | - |
| Panel Cutout Shape: | Rectangle |
| Panel Cutout Dimensions: | 1.28" x 0.40" (32.51mm x 10.16mm) |
| Lens Size: | - |
| Lens Style: | Rectangle with Flat Top |
| Millicandela Rating: | - |
| Wavelength - Peak: | - |
| Viewing Angle: | - |
| Termination Style: | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Ingress Protection: | - |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 | ||
| 1000 |
Current price of 2330QD1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
S22 EZ LIGHT INDICATOR GREEN
PMI .250" LED 120V WIRE CLEAR RE
LED YEL 8MM NUT 110VDC STK
HIGH LED 10MM FLAT 220V BLUE
INDICATOR NEON RED PANEL MNT
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 16TSSOP
CAT5E 25PR U/UTP CMP CUT