Q22F1AYXXSY28AE
Description
INDICATOR 28V 22MM FLUSH YELLOW
DataSheet
Q22F1AYXXSY28AE PDF
Type Description
Series:Q22
Package:Bag
Part Status:Active
Type:LED
Lamp Color:Yellow
Lens Color:Yellow
Lens Transparency:Diffused
Ratings:AC/DC
Voltage:28V
Current:40mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.87" (22.10mm)
Lens Size:18.00mm Dia