W22UNR-24LG-WLG
Description
22MM UBDY 24V GN NR LED/EXTLENS
DataSheet
W22UNR-24LG-WLG PDF
Ratings:AC/DC
Voltage:24V
Current:21mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.88" (22.23mm)