RLPTT125DLG-IPBCGN
Manufacturer
c3controls
VIGOR # :
Description
30MM RSTR PTT 125VDC LED GN
Catalog
Panel Indicators, Pilot Lights
DataSheet
RLPTT125DLG-IPBCGN PDF
Type Description
Series:30
Package:Bag
Part Status:Active
Type:LED
Lamp Color:Green
Lens Color:Green
Lens Transparency:-
Ratings:DC
Voltage:125V