QS81XXHO220
Description
INDICATOR 8MM FIXED HI ORA 220V
DataSheet
QS81XXHO220 PDF
Type:LED
Lamp Color:Orange
Lens Color:Orange
Lens Transparency:Diffused
Ratings:AC
Voltage:220V
Current:3mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.315" (8.00mm)
Lens Size:10.00mm Dia