1/2" FLT YL 37.5VDC W/LEAD
PMI 5-3-17 WT
LED GREEN 5/21" HOLE PANEL MOUNT
(45-1T00.10N6.000.100) INDICATOR
IC REG BUCK ADJ 1.5A DL 16HSOP
KEYBOARD 104+4 KEY US RD BACKLIT
SWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V