
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | M22N |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | LED |
| Lamp Color: | White |
| Lens Color: | White |
| Lens Transparency: | Clear |
| Ratings: | AC/DC |
| Voltage: | 12V |
| Current: | 5mA |
| Panel Cutout Shape: | Round |
| Panel Cutout Dimensions: | 0.88" (22.30mm) |
| Lens Size: | - |
| Lens Style: | Round with Flat Top |
| Millicandela Rating: | - |
| Wavelength - Peak: | - |
| Viewing Angle: | - |
| Termination Style: | - |
| Ingress Protection: | IP66, NEMA 4X, 13 |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of M22N-BN-TWA-WB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED PNL MT 9MM 24V BLACK RED
PMI .250" LED 28V WIRE CLEAR AMB
INDICATOR 12MM FIXED HI GRN 220V
FIXED IND 2.2UH 160MA 260 MOHM
FIXED IND 5.6UH 4.3A 71 MOHM SMD
LED PANEL INDICATOR WHT 12VAC/DC
SMA-SJ/SMB-RP G174 3I