QS121XXHG110
Description
INDICATOR 12MM FIXED HI GRN 110V
DataSheet
QS121XXHG110 PDF
Type:LED
Lamp Color:Green
Lens Color:Green
Lens Transparency:Diffused
Ratings:AC
Voltage:110V
Current:6mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.47" (11.94mm)
Lens Size:14.00mm Dia