QS61XXW12
Description
INDICATOR 6MM FIXED WHT 12V SLDR
DataSheet
QS61XXW12 PDF
Type:LED
Lamp Color:White
Lens Color:White
Lens Transparency:Diffused
Ratings:DC
Voltage:12V
Current:20mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.24" (6.00mm)
Lens Size:7.20mm Dia