PL22SHLR24
Description
PLT LIGHT 24 VAC/DC RED LED
DataSheet
PL22SHLR24 PDF
Type:LED
Lamp Color:Red
Ratings:AC/DC
Voltage:24V
Current:18mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.866" (22.00mm)
Lens Size:29.00mm Dia