Q14F5BZZRGB24ECA
Description
FLUSH BLKBEZ RGB 24VDC IP67
DataSheet
Q14F5BZZRGB24ECA PDF
Ratings:DC
Voltage:24V
Current:20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.55" (14.00mm)
Viewing Angle:100°
Termination Style:Wire Leads - 7.87" (200.00mm)