S22DLHBQ
Manufacturer
Banner Engineering
VIGOR # :
Description
S22 DAYLIGHT VISIBLE EZ-LIGHT HI
Catalog
Panel Indicators, Pilot Lights
DataSheet
S22DLHBQ PDF
Type Description
Series:S22
Package:Box
Part Status:Active
Type:LED
Lamp Color:Blue
Lens Color:-
Lens Transparency:-
Ratings:DC
Voltage:9V ~ 30V
Current:60mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.87" (22.00mm)