
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 556 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | LED |
| Lamp Color: | Blue |
| Lens Color: | - |
| Lens Transparency: | - |
| Ratings: | AC |
| Voltage: | 230V |
| Current: | 7mA |
| Panel Cutout Shape: | Round |
| Panel Cutout Dimensions: | 1.12" (28.45mm) |
| Lens Size: | - |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Millicandela Rating: | - |
| Wavelength - Peak: | - |
| Viewing Angle: | - |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Ingress Protection: | IP66, NEMA 4X |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 14 |
Current price of 5563809324F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
PMI .290" 2VDC FLAT AMBER
LAMP PNL MNT
INDICATOR PB BLU ILL SQ FLAT CAP
DIODE SCHOTTKY 50V 3A SMA
IC VIDEO FILTER 8SOIC
LED 1" DOME BLUE 230 VAC C1D2
IC DRAM 128MBIT PAR 144LFBGA