464-NKW12H-NWO
Description
PMI .250" LED 12V TAB DIFF CWHT
DataSheet
464-NKW12H-NWO PDF
Type:LED
Lamp Color:White, Cool
Lens Color:Colorless
Lens Transparency:Diffused
Ratings:Vf (Typ), If (Max)
Voltage:12V
Current:15mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.25" (6.35mm)
Lens Size:9.91mm Dia