FTAS00-12.1AW-4A
Description
TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
DataSheet
FTAS00-12.1AW-4A PDF
Type Description
Series:FT
Package:Box
Part Status:Active
Length:10.40" (264.26mm)
Width:0.08" (2.03mm)
Height:6.55" (166.40mm)
Interface:4-Wire
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:12.1" (307.34mm)