FTAS00-10.4AS-4A
Description
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
DataSheet
FTAS00-10.4AS-4A PDF
Type Description
Series:FT
Package:Box
Part Status:Active
Length:8.47" (215.00mm)
Width:0.08" (2.03mm)
Height:6.39" (162.40mm)
Interface:4-Wire
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:10.40" (264.16mm)