FTAS00-19AN-4A
Description
TOUCH SCREEN RESISTIVE 19"
DataSheet
FTAS00-19AN-4A PDF
Type Description
Series:FT
Package:Box
Part Status:Active
Length:15.04" (382.00mm)
Width:0.08" (2.03mm)
Height:12.10" (307.40mm)
Interface:4-Wire
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:19" (482.6mm)