FTAS00-15.6AW-4A
Description
TOUCH SCREEN RESISTIVE 15.6"
DataSheet
FTAS00-15.6AW-4A PDF
Type Description
Series:FT
Package:Box
Part Status:Active
Length:13.68" (347.50mm)
Width:0.08" (2.10mm)
Height:7.75" (196.80mm)
Interface:4-Wire
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:15.60" (396.24mm)