FTAS00-10.4AS-4
Description
TOUCH SCREEN, 4-WIRE, 10.4" DIAG
DataSheet
FTAS00-10.4AS-4 PDF
Type Description
Series:FT
Package:Bulk
Part Status:Active
Length:8.46" (215.00mm)
Width:0.08" (2.10mm)
Height:6.39" (162.40mm)
Interface:4-Wire
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:10.40" (264.16mm)