FTAS00-12.1AS-4
Description
TOUCH SCREEN, 4-WIRE, 12.1" DIAG
DataSheet
FTAS00-12.1AS-4 PDF
Type Description
Series:FT
Package:Bulk
Part Status:Active
Length:9.83" (249.60mm)
Width:0.08" (2.10mm)
Height:7.41" (188.10mm)
Interface:4-Wire
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:12.1" (307.34mm)