P34-10SXE
Description
AC/DC CONVERTER 10VDC
DataSheet
P34-10SXE PDF
Number of Outputs:1
Voltage - Input:105 ~ 240 VAC
Voltage - Output 1:10V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):250mA
Power (Watts):-
Applications:ITE (Commercial)
Features:SCP
Operating Temperature:-25°C ~ 71°C
Package / Case:7-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension:3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm)